سایز متن   /

اختصاصی گیل نامه -بر اساس شنیده ها “سید کاظم دلخوش اباتری ” نماینده ی مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در نطقی که در صحن غیر علنی مجلس بیان شد در تذکری به دولت اعلام که چرا با وجود مشکلات مالی دولت ، استاندار گیلان سه جوان را به سمت بخشدار در استان منصوب کرده است ؟
نکته ای باید در خصوص سخنان دلخوش به آن پرداخت این است که آیا وقت آن نرسیده که خون تازه ای در رگهای مدیریتی گیلان جریان یابد و چرا حضور جوانانی که اکنون به مرحله ی میانسالی رسیده اند و تجاربی را نیز در طول این سالها اندوخته اند در بدنه ی مدیریتی استان ، به مذاق برخی ها خوش نیامده است ؟

جوانانی که از فرزندان این انقلاب هستند و با فراز و فرودهای مختلف در طولهای سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره با ایمان راسخ و عزمی جزم در جهت تحقق آرمانهای این انقلاب و اهداف نظام تلاش کرده اند تاکنون چه سهمی از سیاسیون مطالبه کرده اند ؟
اینکه نمایندگان محترم مجلس همچون آقای دلخوش پیش از انتخابات در زمان کاندیداتوری شعار ایجاد اشتغال برای نسل جوان ، جوانگرایی و رفع بیکاری را سر می دهند تناقض گویی آشکار با عمل و بیان ایشان نیست ؟
آیا به عنوان عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بهتر نیست اصل موضوع بودجه ی سال ۹۷ را مورد ارزیابی قرار دهید و از فرعیاتی که نقش زیادی در بودجه ندارند عبور کنید ؟
اینکه استاندار غیر بومی گیلان این شهامت و درایت را داشته است که از وجود جوانانی که سالها در این استان فعالیت های اجتماعی و سیاسی داشته اند در سمت های مدیریتی بهره گیری کند ، نشان از این نکته دارد که برخی تنگ نظری ها در صحنه ی سیاسی گیلان تاکنون اجازه نداده است که جوانان خود را آنگونه که هست در بخش های مدیریتی به اثبات برسانند.
اینکه صحنه گردان و عامل ضعف جوانگرایی در گیلان کدام فرد یا افراد هستند جای بحث ما نیست اما با توجه به رخوت فعالیت در برخی از ارگانهای دولتی استان ، نیازمند وجود جوانانی هستیم که پای کار باشند و در راستای خدمت گذاری به مردم خود را نیز تعالی بخشند.
از طرفی دیگر به این نماینده ی محترم توصیه می شود که در راستای اختیارات خود به عنوان منتخب مردم در مجلس ، از حقوق حقه ی مردم حوزه ی انتخابیه خود دفاع کنند و با توجه به تجاربی که به عنوان عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در طول ادوار مختلف داشته اند ، لایحه بودجه را بهانه ای برای فشار بر انتصابات انجام شده توسط مقام عالی دولت در گیلان قرار ندهند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی