امروز

جمعه, ۱ آذر , ۱۳۹۸

  ساعت

۰۵:۴۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

سرویس سیاسی :

اختصاصی _ گیل نامه /  استاندار گیلان جوانان را عنصر پویا و پرتلاش با فعالیت های اثربخش دانست و گفت:علاوه بر اثر بخشی بسیار تاثیر گذار جوانان باید  بستر سازی مبنی بر حضور  آنان بعنوان راهبرد مورد نظر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی    گیل نامه / دکتر ارسلان زارع افزود:جوانان در بخش های گوناگون اثربخش و موفق بودند که این ادعا را میتوان در دوران درخشان جمهوری اسلامی ایران مشاهده کرد.

وی بر لزوم اعتماد به جوانان اشاره کرد و بیان داشت: دولت تدبیر و امید ثابت کرده است که به جوانان ایمان و باور دارد و با وارد کردن آنهادر عرصه های  مدیریتی شاهد کارنامه قابل قبولی بودیم.

استاندار گیلان،این استان را پیشرو در باور به جوانان در عرصه های مدیریت وکارآفرینی دانست و عنوان کرد:بایدهمگان به این باور قلبی برسیم که جوانان با دانش میتوانند  بسیار تاثیر گذار  باشند و مسیر توسعه جامعه را هموار تر کنند.

زارع با تاکید براینکه ما باید با استفاده از جوانان و تفکر پوینده و فعال آنها در راه توسعه کشور گام برداریم،اذعان کرد:یکی از مهمترین مولفه هایی که نسل جوان را از سایر بخش های جامعه متمایز میکند برخورداری او از امید است.

وی اضافه کرد:مهمترین فضای هایی که میتوانیم از پویایی جوانان استفاده کنیم در حوزه فناوری اطلاعات و شرکت های دانش بنیان است.

استاندار گیلان با تاکید براینکه از از ایده خلاقانه ای برای گسترش کسب و کار حمایت میکنم،گفت:
ما باید از فضا فناورانه برای گسترش ایده های جوانان استفاده کنیم.

✍ مطهره رمضان زاده

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی