امروز

یکشنبه, ۲۶ آبان , ۱۳۹۸

  ساعت

۲۳:۵۴ بعد از ظهر

سایز متن   /

سرویس شهری :

اختصاصی _ گیل نامه / یکی از مدیران اسبق شهرداری رشت طی درخواست و لحاظ رای وحدت رویه دیوان عدالت اداری ، خطاب به شهردار جدیدالورود رشت نسبت به تنزل پست سازمانی اش از مدیریت منطقه به کارشناسی تاسیسات ( با تنزل ۴ درجه ای ) که مطابق با قانون تخلف اداری محسوب می شود ؛ ظرف مدت یک هفته خواستار رسیدگی و اقدام قانونی شد .

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی    گیل نامه / مطابق با قانون رسیدگی به تخلفات اداری ، تنزل در شغل و سمت در زمره تنبیهات اداری است و اگر این حکم خلاف امر صورت گرفته باشد ؛ شاکی می تواند نسبت به تخلف صورت گرفته اقدام قانونی بعمل آورد .

رضا عاشری ، مدیریت اسبق منطقه ۵ شهرداری رشت خطاب به ناصر حاج محمدی ( ضمن اشاره به دستور شهردار مبنی بر عدم امکان ثبت نامه کارمندان خطاب به شهردار ) ، با تقدیم درخواست به شماره ثبت ۹۸/۸/۴_۱۳۷۷۱ شهرداری مرکزی رشت و اشاره به تخلف اداری صورت گرفته دال بر تنزل ۴ درجه ای شغل سازمانی اش از مدیریت منطقه به کارشناسی تاسیسات با تعیین مهلت یک هفته ای خواستار رسیدگی شد .

وی در ذیل درخواستش به ماده ۱۰۹ آئین دادرسی و تشکیلات دیوان عدالت اداری اشاره کرد . طبق مفاد ماده ۱۰۹ ، چنانچه به موضوع مطروحه رسیدگی نشود ؛ شاکی می تواند نسبت به صدور حکم انفصال موقت متخلف از ۳ ماه الی یکسال از مرجع رسیدگی قضائی اقدام کند.

شایان ذکر است ، پیش تر از این عاشری در آذرماه ۹۶ در دوران تصدی شهردار مستعفی رشت مسعود نصرتی با تخلفی نسبتا مشابه ( تحت عنوان تنزل ۲ درجه ای ) مواجه شده بود و طرح شکایت نامبرده به دیوان عدالت اداری ارجاع و رسیدگی شد .

مع الوصف باید در انتظار تصمیم شهردار جدیدالورود بود . حال تصمیم با خود حاج محمدی است ، آیا قصد ماندن دارد یا قرار است به موازات سرنوشت شهردار اسبق نائل گردد .

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی