امروز

شنبه, ۲ شهریور , ۱۳۹۸

  ساعت

۲۲:۳۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

گیل نامه / دادستان کل کشور گفت : دستگاه قضا برای برخورد با مفاسد اقتصادی جدی است.

به گزارش گیل نامه / دادستان کل کشور در گفتگوی خبری ساعت ۲۰ شبکه باران گفت : برخورد با مسئله گرانی و مجازات متخلفان اقتصادی بر عهده سازمان تعزیرات حکومتی که زیر مجموعه دستگاه قضا است می باشد.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری با اشاره بر حمایت دستگاه قضا از دولت افزود :  پس از ابلاغ دستور العمل به دادستان های سراسر کشور مبنی بر کمک به سازمان صنعت ، معدن و تجارت برای برخورد با مفاسد اقتصادی به ویژه احتکار تاکنون نتایج خوبی حاصل شده است.
وی تصریح کرد : بخشی از مشکلات اقتصادی کنونی ناشی از برنامه هایی است که در خارج از کشور همانند تحریم ها بر کشور تحمیل می شود که حل آن بر عهده مسئولان سیاست خارجی است و بخشی نیز مربوط به شرایط داخلی کشور است که آن بر عهده دولت و دستگاه های مربوطه است.
دادستان کل کشور با بیان اینکه منشاء برخی مشکلات داخلی کشور یا به دلیل ضعف مدیریت دستگا ه ها و خلاء قانونی است یا به علت وجود عناصری است که قصد دارند از این آشفته بازار برای منافع بیشتر خود در تولید و توزیع اثر سوء بگذارند گفت : این ضعف ها باید با نظارت ، رصد و پیگیری قضایی رفع شود.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری با تاکید بر بستن راه های نفوذ  اخلال گران و مفسدان اقتصادی در دستگاه های اجرایی گفت : در شرایط جنگ اقتصادی حاکم بر کشور مدیران باید با مدیریت جهادی به رفع مشکلات موجود کمک کنند.
وی افزود : در شرایط جنگ اقتصادی نمی توان با قوانین عادی با مفاسد و مشکلات برخورد کرد.
دادستان کل کشور همچنین بر حمایت و کمک دستگاه قضا به وزارت کشاورزی ، وزارت تعاون ، کار و  رفاه اجتماعی و  وزارت صنعت ، معدن و تجارت برای حل مشکلات برخی کارخانه ها و مراکز تولید و کارآفرینان تاکید کرد.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری جریان نفوذ دشمن در دستگاه های تصمصم ساز و تصمیم گیرنده را یکی از خطرات جدی برای نظام ، مردم و انقلاب دانست و گفت : ابزار شناسایی عناصر نفوذی دشمن که زمینه ساز اجرای برنامه های دشمن در کشور است در اختیار وزارت اطلاعات و نیروهای امنیتی است.
وی در پایان به تکشیل شورای عالی فضای مجازی به ابتکار رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت : کندی یا اجرا نشدن برخی  مصوبات این شورا و نظر برخی ها در خصوص فیلتر کامل فضای مجازی ۲ مشکل اصلی در این حوزه است.

صداوسیمای گیلان

#،گیل نامه

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی